Mer än 100 års erfarenhet

Kontakta oss

Har du några frågor? Välkommen att kontakta oss!

BD Bygg AB
Amperegatan 17, 941 47 Piteå
Telefon: 0911-140 30
E-post: info@bdbygg.se

Öppettider
07.00 - 16.00
Lunch 11.00 - 12.00
Hitta till oss

Är ni intresserade av att hyra lägenhet? Kontakta BD Fastigheter!

Erik Larsson

VD

erik.larsson@bdbygg.se

Rune Lundberg

Projektledare

0911-14035, 070-577 09 06
rune.lundberg@bdbygg.se

Susanne Lundgren

Ekonomi

0911-14037
susanne.lundgren@bdbygg.se

Chatarina Wiklund

Administration

Växel 0911-14030
chatarina.wiklund@bdbygg.se

Stefan Larsson

Arbetsledare

070-687 29 58
stefan.larsson@bdbygg.se

Stefan Lindholm

Arbetsledare

070-663 84 15
stefan.lindholm@bdbygg.se

Henrik Enberg

Arbetsledare

070-568 44 65
henrik.enberg@bdbygg.se

Marcus Larsson

Arbetsledare

070-509 05 17
marcus.larsson@bdbygg.se

Johannes Sälldin

Arbetsledare

070-600 91 86
johannes.salldin@bdbygg.se

Anders Gustafsson

Arbetsledare Byggservice

0911-14039, 070-298 40 30
anders.gustafsson@bdbygg.se

Robin Lundmark

Arbetsledare Byggservice

070-298 40 34
robin.lundmark@bdbygg.se

Petter Lindström

Arbetsledare

070-232 76 51
petter.lindstrom@bdbygg.se

Amperegatan 17
941 47 Piteå
0911-140 30
info@bdbygg.se